Skip Global Navigation to Main Content
Search
 
 •  
 • Photo

 • #

 • Photo

 • Photo

 • Photo

مهمترین دلائل برای جلوگیری از یک تروریست در اطراف شما هستند.

‫.ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﻢ، ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﯽ ﮔﻨﺎﻩ ﺍﺯ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻗﺸﺮﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺸﺘﻦ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ. ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﻣﺎﻧﻊ ﺍﺯ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺗﺮ‬ ‫ﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ، ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺟﺎﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﻧﺠﺎﺕ ﺩﻫﯿﺪ، ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻫﺎ ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﮐﻨﯿﺪ، ﻭ ﺣﺎﻓﻆ ﺻﻠﺢ ﺑﺎﺷﯿﺪ‬

 

‫.ﺍﯾﺎﻻﺕ ﻣﺘﺤﺪﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﯼ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺩﺭ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﺑﺸﻮﺩ ﭘﺎﺩﺍﺵ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣ‬ ‫ﯽ ﺩﻫﺪ. ﺍﮔﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ، ﻟﻄﻔﺎ ﺍﻻﻥ ﺁﻧﺮﺍ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ‬ ً

 

سرنخ بدهید

Skip Breadcrumb Navigation

آخرین اخبار

 • محمد الجولانی (Muhammad al-Jawlani)

  محمد الجولانی (Muhammad al-Jawlani)

  تا 10 میلیون دلار پاداش

  محمد الجولانی که همچنین با نام مستعار ابومحمد الجولانی شناخته می شود، و همچنین محمد الجولانی نامیده می شود، رهبر ارشد سازمان تروریستی جبهه النُصره یا جبهه نصرت (ANF)، شاخه القاعده در سوریه است. در آوریل 2013، الجولانی با القاعده و رهبر آن، ایمن الظواهری اعلام بیعت کرد. در ژوئیه 2016، الجولانی طی یک ویدیوی آنلاین، القاعده و ایمن الظواهری را مورد ستایش قرار داد و اظهار داشت که جبهه النُصره نام خود را به جبهه فتح شام (" جبهه فتح الشام") تغییر می دهد. تحت رهبری الجولانی، جبهه النُصره یا نصرت چندین حمله تروریستی در سرتاسر سوریه به انجام رسانده، که غالباً غیرنظامیان را هدفگیری کرده است. بنا بر گزارشات، در آوریل 2015، جبهه النُصره حدود 300 کرد غیر نظامی را از یک محل بازرسی وسائط نقلیه در سوریه ربوده و بعد از مدتی آزاد کرد. در ژوئن 2015، جبهه النُصره مسئولیت کشتار 20 ساکن روستای دروزی قلب لوزه در ایالت ادلب، سوریه را به عهده گرفت. (متن کامل »)

 • 
کشتن جوئل وزلی شروم (Joel Wesley Shrum)

  کشتن جوئل وزلی شروم (Joel Wesley Shrum)

  ال رتورنو، کلمبیا | 20 ژوئن 2013

  در 18 مارس 2012، شروم 29 ساله، هنگامی که به محل کار خود در تایز، واقع در یمن می رفت، توسط موتور سواری که به اتومبیل وی نزدیک شده بود به ضرب گلوله کشته شد. شروم در زمان مرگ به عنوان مدیر و معلم زبان انگلیسی در مرکز بین المللی آموزش و توسعه کار می کرد. او به همراه همسر و دو فرزند جوان خود در یمن زندگی می کرد. چند روز پس از این حمله، سازمان تروریستی القاعده در شبه جزیره عربستان (AQAP) مسئولیت این قتل را به عهده گرفت. (متن کامل »)

 • عکس از ابو دوعا

  ابوبکر البغدادی (Abu Bakr al-Baghdadi)

  تا 25میلیون دلار

  ابو بکر البغدادی، که همچنین به عنوان ابو دعاء شناخته می شود و همچنین ملقب به ابراهیم عواد ابراهیم علی البدری است، رهبر ارشد سازمان تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) است. خطرات ناشی از البغدادی، از زمان نخستین اعلام پاداش 10 میلیون دلاری وزارت خارجه در سال 2011، در ازای دریافت اطلاعاتی که منجر به تعیین مکان، دستگیری، یا محکومیت وی شود، به نحو چشمگیری افزایش یافته است. در ژوئن 2014، دولت اسلامی عراق و شام (که همچنین به نام داعش شناخته می شود) کنترل بخش هایی از سوریه و عراق را بدست گرفت، برقراری خلافت اسلامی را اعلام نمود، و البغدادی را به عنوان خلیفه نامید. در سالهای اخیر، داعش بیعت گروههای جهادی را بدست آورده و موجب افراطی شدن افراد در سرتاسر جهان، و الهام بخش انجام حملات در ایالات متحده شده است. (متن کامل »)

 • گلمراد خلیموو (Gulmurod Khalimov)

  گلمراد خلیموو (Gulmurod Khalimov)

  تا 3 میلیون دلار

  سرهنگ عملیات ویژه، فرمانده پلیس، و تک تیرانداز سابق ارتش تاجیکستان، گلمراد خلیموو، عضو و یک مأمور استخدام برای دولت اسلامی عراق و شام (داعش) است. او فرمانده یک واحد شبه نظامی ویژه در وزارت کشور تاجیکستان بود. خلیموو در یک ویدیوی تبلیغاتی ظاهر شده و تأیید نموده است که برای داعش مبارزه می کند، و به صورت علنی دعوت به انجام عملیات خشونت آمیز بر علیه اتباع آمریکا کرده است. (متن کامل »)

 • ابو محمد الشمالی (Abu-Muhammad al-Shimali)

  ابو محمد الشمالی (Abu-Muhammad al-Shimali)

  تا 5 میلیون دلار

  تراد الجربه، عضو ارشد دولت اسلامی عراق و شام (داعش) رئیس منطقه مرزی، که بیشتر به نام ابو محمد الشمالی شناخته شده است، به گروه داعش وابستگی دارد، که سابقاً از سال 2005 با نام القاعده در عراق فعالیت داشت. او اکنون به عنوان یک مأمور رسمی در کمیته مهاجرت و امور لجستیکی داعش خدمت می کند، و مسئولیت تسهیل سفر جنگجویان خارجی تروریست، به ویژه از طریق قاضی انتب در ترکیه، به سوی (متن کامل »)

 • عکس آثار باستان

  اطلاعاتی که منجر به ایجاد اختلالات چشمگیر در قاچاق نفت و آثار باستانی به نفع گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) می شود

  برنامه پاداش برای عدالت برای اطلاعاتی که منجر به ایجاد اختلالات چشمگیردر فروش و/یا انجام معاملات نفتی و آثار باستانی، از طرف، برای، یا به نمایندگی از طرف، یا به نفع گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) شود، مبلغ 5 میلیون دلار پاداش ارائه می دهد. (متن کامل »)

داستانهای موفقیت آمیز

محکوم شده

محکوم شده

اطلاعاتی که موجب محکومیت رمزی احمد یوسف شد


رمزی احمد یوسف مغزمتفکر بمب گذاری تروریستی مرکزبازرگانی جهانی در ماه فوریه سال 1993 در شهر نیویورک بود که موجب کشته شدن شش نفر و زخمی شدن بیش از یکهزار نفر گردید. یوسف و دستیارانش یک کامیون پر از مواد منفجره را به زیرزمین مرکزبین المللی بازرگانی راندند. در عرض چند ساعت پس ازبمب گذاری، یوسف با یک هواپیما به پاکستان گریخت.(متن کامل »)

برقراری تماس


twitter   facebook   youtube   rss