Skip Global Navigation to Main Content
Search
 
 •  
 • Photo

 • #

 • Photo

 • Photo

 • Photo

مهمترین دلایل برای جلوگیری تروریست‌های که در اطراف شما هستند.

‫.ﺗﺮﻭﺭﯾﺰﻡ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻗﺪﻡ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﻮﺟﺐ ﻣﺮﮒ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﯿﮕﻨﺎﻩ ﻣﯿﺸﻮﺩ. ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣﻌﻠﻮﻣﺎﺕ ﮐﻪ ﻣﺎﻧ‬ ‫ﻊ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺘﯽ ﻣﯿﺸﻮﺩ، ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺟﺎﻥ ﺍﻧﺴﺎﻥ‌ﻫﺎ ﺭﺍ ﻧﺠﺎﺕ ﺩﻫﯿﺪ، ﺍﺯ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﻫﺎ ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﮐ‬ ‫ﺮﺩﻩ، ﻭ ﺑﺎﻋﺚ ﺣﻔﻆ ﺻﻠﺢ ﺷﻮﯾﺪ‬

 

‫.ﺍﯾﺎﻻﺕ ﻣﺘﺤﺪﻩ ﺟﻮﺍﯾﺰ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻌﻠﻮﻣﺎﺕ ﮐﻪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﯼ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﺮﻭﺭﯾﺰﻡ‬ ‫ﺷﻮﺩ، ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣﯿﮑﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﻣﻌﻠﻮﻣﺎﺕ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ، ﻟﻄﻔﺎً ﻫﻢ ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺳﺮﻧﺦ ﻣﻮﺭﺩ‬ ‫ﻧﻈﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﻨﯿﺪ‬

 

ارائه معلومات

Skip Breadcrumb Navigation

آخرین اخبار

 • محمد الجولانی (Muhammad al-Jawlani)

  محمد الجولانی (Muhammad al-Jawlani)

  حداکثر تا 10 میلیون دلار جایزه

  محمد الجولانی، معروف به ابومحمد الگولانی (Abu Muhammad al-Golani) و نیز محمد الجولانی (Muhammad al-Julani)، رهبر گروه تروریستی جبهه النصر (ANF) شاخه رسمی القاعده در سوریه است. در آوریل 2013، الجولانی وفاداری خود به القاعده و رهبر آن ایمن الظواهری را اعلام کرد. در جولای 2016، الجولانی، القاعده و الظواهری را در یک تماس ویدئویی آنلاین ستود و ادعا کرد که ANF ( جبهه النصر) نامش را به جبهة فتح الشام («فتح جبهه شام») تغییر داده است. ANF (جبهه النصر) تحت رهبری الجولانی، حملات تروریستی متعددی را در سراسر سوریه اغلب با هدف قراردادن مردم عادی انجام داده است. بنا بر گزارشی در آوریل 2015، ANF (جبهه النصر) اقدام به ربودن تقریبا 300 شهروند کرد از یک ایستگاه بازرسی در سوریه کرد و سپس آن‌ها را آزاد کرد. در آوریل 2015، ANF (جبهه النصر) مسئولیت قتل عام 20 نفر از ساکنین روستای قلب لوزه در استان ادلب واقع در سوریه را به عهده گرفت. (متن کامل »)

 • قتل جوئل وسلی شرام هستند

  قتل جوئل وسلی شرام هستند

  تعز، یمن |18 مارس 2012

  در تاريخ 18 مارس 2012، شرام، 29 ساله، در راه به طرف کار در تعز، یمن توسط یک فرد مسلح سوار بر پشت یک موتور سیکلت که در کنار وسیله نقلیه او آمده بودخود را بیرون کشیده بود با ضرب گلوله کشته شد در زمان مرگ او، شرام در مرکز آموزش و توسعه بین المللی به عنوان یک مدیر و معلم انگلیسی کار مي کرد. او در یمن زندگی با همسر و دو فرزند جوان خود شد. چند روز پس از این حمله، سازمان تروریستی القاعده در شبه جزیره عربستان (AQAP) مسئولیت قتل را برعهده گرفت. (متن کامل »)

 • عکس از ابو دعا

  ابوبکر البغدادی (Abu Bakr al-Baghdadi)

  تا 25 میلیون دال

  ابوبکر بغدادی، که با نام هاس ابودعاء و ابراهیم عواد ابراهیم علی البدری نیز شناخته شده است، سرکرده سازمان تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) است. از زمان اعلام اعطای اولین جایزه ۱۰ میلیون دالری در سال ۲۰۱۱ از سوی وزارت امور خارجه در بدل معلومات که منجر به یافتن اقامتگاه بغدادی و دستگیری یا محکومیت او شود، تهدیدات او افزایش یافته است. در جون ۲۰۱۴، دولت اسلامی عراق و شام (داعش) کنترول قسمت های از سوریه و عراق را به دست گرفت، اعلام کرد که یک خلافت اسلامی تشکیل داده و بغدادی را به عنوان خلیفه معرفی کرد. در سال های اخیر، داعش گروه های جهادی و افراطگرایان در سراسر جهان را به بیعت با خود فراخوانده است و الهام بخش حملات در ایالات متحده بوده است. (متن کامل »)

 • گلمراد خالیموف (Gulmurod Khalimov)

  گلمراد خالیموف (Gulmurod Khalimov)

  تا 3 میلیون دالر

  سرهنگ عملیات ویژه سابق تاجیکستان، فرمانده پلیس و تک تیرانداز نظامی٬ گلمراد خالیموف٬ عضو و مامور گردآورنده افراد دولت اسلامی عراق و شام (داعش) است. او فرمانده یک واحد شبه نظامی ویژه در وزارت کشور تاجیکستان بوده است. خالیموف در یک ویدیو تبلیغاتی شركت كرده و به این ترتیب تایید می شود که او برای داعش مبارزه می کند و علنا مردم را برای اعمال خشونت آمیز علیه آمریکایی برانگیخته است. (متن کامل »)

 • ابو محمد الشمالی (Abu-Muhammad al-Shimali)

  ابو محمد الشمالی(Abu-Muhammad al-Shimali)

  تا 5 میلیون دالر

  رئیس ارشد مرز دولت اسلامی عراق و شام (داعش)، تاراد الجبرا، که با اسم ابو محمد الشمالی شناخته شده است، از سال 2005 به داعش، که در گذشته به اسم القاعده در عراق معروف بود، پیوسته است. اکنون او یک مقام کلیدی در کمیته مهاجرت و لوژستیک داعش است، و مسئولیت تسهیل سفر جنگجویان تروریستی خارجی را عمدتاً از طریق غازی عینتاب، ترکیه، و به سمت شهر سرحدی تحت کنترول (متن کامل »)

 • عکس از عتیقه

  اطلاعاتی که منجر به اختلال قابل توجه می شود قاچاق نفت و عتیقه برای منفعت دولت اسلامی عراق و شام(ISIL)

  بخش پاداش برنامه عدالت یک جایزه 5 میلیون دالری برای معلومات که منجر به مختل کردن فروش و یا تجارت نفت و عتیقه بوسیله، برای، از طرف، و یا به سود گروه تروریستی دولت اسلامی در عراق و شام (ISIL) که به نام مخفف عربی خود یعنی داعش شناخته شده است تعیین کرده است. (متن کامل »)

داستان‌های موفقیت

 عکس از رمزی احمد یوسف

محکوم گردیده است

سرنخ‌های ارائه شده منجر به محکومیت رمزی احمد یوسف شد


رمزی احمد یوسف، طراح تیروریست بود که مسؤل بم گذاری ماه فبروری 1993در مرکز تجارت جهانی در شهر نیو یارک بود که شش تن را کشت و بیش از هزار تن دیگر را مجروح ساخت. یوسف و همکاران وی، یک موتر وان پر از مواد منفجره را به زیرخانه عمارت مرکز تجارت جهانی بردند. چند ساعت بعد از بم گذاری یوسف در طیاره سوار و به پاکستان گریخت. سرو کله یوسف در فیلیپین پیدا شد ودرآنجا یک دسیسه مغلق تیروریستی را انکشاف داد. یوسف پلان قتل رهبر کاتولیک های جهان پاپ جان دو را بتاریخ 14 جنوری سال 1995 زمانیکه وی از فیلیپین دیدن میکرد وهمچنان چند روز بعد تر پلان پراندن 12 طیاره ایالات متحده را در آسیا ساخته بود. دسیسه عمومی که بنام(متن کامل »)

متن کامل


twitter   facebook   youtube   rss